Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pátek 20.9.2019
svátek má Oleg
zítra Matouš

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Browningová Elizabeth
Sobecké požitky nás mohou učinit neschopnými prožívat štěstí jiných a samy o sobě nás nikdy nemohou učinit šťastnými.

Novým tiskovým mluvčím Thomayerovy nemocnice se stává Petr Sulek

Novým tiskovým mluvčím Thomayerovy nemocnice se od 5. listopadu stává Petr Sulek, který dosud pracoval na Úřadu vlády ČR a před tím řadu let působil na pozici vedoucí tiskového oddělení a zástupce tiskového mluvčího na Ministerstvu práce a sociálních věcí (MPSV).

Na Ministerstvu práce působil Petr Sulek téměř 12 let a měl na starosti mediální komunikaci, ediční a publikační činnost, internetové stránky úřadu a celkové organizační zajištění chodu oddělení. Poslední tři roky také zastával pozici zástupce ředitele odboru komunikace a zároveň vedl tiskové oddělení na MPSV. Má za sebou dlouholetou praxi zejména ve státní správě, ale i v neziskovém sektoru v oblasti PR a média.

Je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a rovněž Vysoké školy Karlovy Vary, o.p.s.  Pracovní kariéru začínal v roce 2006 jako asistent tehdejšího ministra práce a sociálních věcí a poté přešel do tiskového oddělení MPSV, kde působil až do února 2018. Spolupracuje s neziskovou organizací Fórum kultur, z. ú. a do října 2018 pracoval v odboru komunikace Úřadu vlády ČR. 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..