Svátky

Dobré ráno,
dnes je pondělí 20.5.2019
svátek má Zbyšek
zítra Monika

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

OSCAR WILDE
Když jsme šťastní, jsme vždycky dobří, ale když jsme dobří, nemusíme být vždycky šťastni.

ETIOPIE 2015

Sobota 18. 7. – cesta z Abra Minch

 

Ráno jsme odjeli z Abra Minch po docela pěkné silnici, sice už nebyla tak "dramatická", plná výmolů, jízdy korytem řeky apod., ale alespoň to rychleji utíkalo a my stihli v poslední naši zastávce Ziwya- zajet ještě k jezeru, podívat se na vodní ptactvo. Hlavně na marabů, pelikány, různé ibisy a kdoví, jak se to další jmenovalo. Bylo jich tam skutečně hodně a pózovali jako manekýni. Samozřejmě, jako všude, když viděli cizince, hned se našel někdo, kdo je krmil rybami a chtěl za to peníze, ale my už jsme otrlí a tak, když jsme si je neobjednali, nedostali nic, spíš náš rušili. Když jsme si připravili foťák na nějaký záběr, vhodili do hejna rybu a bylo po kompozici, protože se ptáci ihned rozlétli a začali se o žrádlo prát.

Ale byla to docela podívaná. V plánu jsme měli ranní projížďku lodí a podívat se na rybí trh, ale v noci pořádně lilo, alespoň víme, že tu i někdy prší, protože takové počasí, jaké jsme měli my, v období dešťů, je neuvěřitelné.

 

e38a.jpg

 

 

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..