Svátky

Příjemnou noc,
dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek má Drahomíra
zítra Čeněk

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JOSEPHINE BAKER
Co je pravá láska? Zamilovat se do toho, co tvým smyslům na první pohled nezalichotilo.

Jak na nachlazení metodou přírodního lékařství

"

Ve fytoterapii existuje řada léčivých bylin, jejichž účinkem je zcela speciální posilování imunitního systému, které lze použít hned při prvních příznacích rýmy, kašle a nachlazení.

V přírodním léčení by se nikdy neměly narušovat vlastní regulační mechanismy těla, ale naopak je spíše podporovat. V tomto případě slouží totiž zvýšená produkce hlenu v nose k odstraňování a očistě od bakterií a virů. Přírodní léčení jde většími či menšími oklikami, aby tělo přimělo k přiměřené obranné reakci.

Zkrácené cesty s drasticky působícími medikamenty vedou sice zpravidla k přímým a rychlejším výsledkům, avšak z dlouhodobého hlediska se tím obranyschopnost oslabuje a po několika desetiletích zcela ochromuje.

K posílení imunitního systému při nachlazení pomohou přípravky z bylin jako je šalvěj, jitrocel, tymián, ibišek, eukalypt, echinacea, atd.

"

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..