Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 22.4.2019
svátek má Evľénie
zítra Vojtěch

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

DÉMOKRITOS Z ABDÉR
Všechno je jen věcí názoru.

Jak na nachlazení metodou přírodního lékařství

"

Ve fytoterapii existuje řada léčivých bylin, jejichž účinkem je zcela speciální posilování imunitního systému, které lze použít hned při prvních příznacích rýmy, kašle a nachlazení.

V přírodním léčení by se nikdy neměly narušovat vlastní regulační mechanismy těla, ale naopak je spíše podporovat. V tomto případě slouží totiž zvýšená produkce hlenu v nose k odstraňování a očistě od bakterií a virů. Přírodní léčení jde většími či menšími oklikami, aby tělo přimělo k přiměřené obranné reakci.

Zkrácené cesty s drasticky působícími medikamenty vedou sice zpravidla k přímým a rychlejším výsledkům, avšak z dlouhodobého hlediska se tím obranyschopnost oslabuje a po několika desetiletích zcela ochromuje.

K posílení imunitního systému při nachlazení pomohou přípravky z bylin jako je šalvěj, jitrocel, tymián, ibišek, eukalypt, echinacea, atd.

"

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..