Svátky

Dobré ráno,
dnes je středa 22.5.2019
svátek má Emil
zítra Vladimír

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

SERGE DINO
Zabýváme se myšlenkou, jak bychom nejlépe zabili čas, a nepozorujeme, že čas zabíjí nás.

Otázka č.534

Sexuologická konzultace o možném vzniku sexuálních poruch by měla proběhnout po úraze buď za hospitalizace na spinální jendnotce nebo v rehailitačním ústavu. Pokud se tak nestane, můžete najít informace na www.prvnikrok.cz.
V pražské centru Paraple je k dispozici kniha Poranění míchy pohledem sexuologa. Nově jsou informace v monografii, kterou jsem sepsala (Grada 2013) Poruchy sexuality u somaticky nemocných a jejich léčba. Kniha je sice určená pro zdravotnické pracovníky, ale každý vozíčkář je dobře poučený, takže se orientuje i v odborných textech. K dispozici na SJ Traumacentra Kliniky úrazové chirurgie FN Brno máme i edukační dvoudílné DVD „Rodina – skutečnost nebo sen“. DVD jsou zaměřena na edukaci o možnostech a formách řešení poruch sexuálních funkcí po úraze míchy. Tyto edukační materiály vznikly s podporou MZ ČR.
Sledujte program přednášek v centrech Fénix, Paraple aj., bývají tam přednášky i na sexuologická témata. Další možností je zadat si příslušní hesla do vyhledávače na Google a jistě budete nabídkou informací uspokojeni.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..