Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

VÁCLAV BĚLOHRADSKÝ
Ctnosti doby nenormální jsou neřesti doby normální.

Otázka č.455

Lze pochopit, že se Vám Vaše současné postavení zrovna nezamlouvá.
Jistě víte, že jedním ze základních pilířů každého vztahu je vzájemná komunikace. Měli byste si proto všichni tři (i s babičkou) rozumně promluvit: sdělte jim, jak se cítíte. Řekněte babičce, aby své úkoly směrovala také na Vašeho přítele, neboť existuje spousta věcí, které chlap zvládne a měl by se na nich podílet.
Hodně záleží rovněž na tom, jak si s partnerem rozumíte. Je – li mezi vámi dobrý vztah, neměl by pro něho být problém se také více angažovat a babičce poskytovat pomoc.
Pokud se po nějakém čase stav nezmění, snažte se získat svoje vlastní bydlení, anebo tím babičce alespoň zkuste pohrozit. Je totiž možné, že si myslí, že dokud bydlíte u ní, tak jste jaksi povinni jí pomáhat.
Zamyslete se též nad svým soužitím s přítelem. V optimálním svazku by si měli být dva lidé rovnocennými spoluhráči a podílet se na práci ve vztahu stejnoměrně dle svých nejlepších možností a schopností. Pokud tomu tak není, je něco špatně a většinou se posléze ukáže, že nemá cenu v takovém spolužití nadále setrvávat.
Věřím však, že to ve vašem případě až tak zlé nebude.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..