Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARCUS TULLIUS CICERO
Není nic, co by se nedalo koupit, dáš-li tolik, kolik prodávající žádá.

Otázka č.454

Váš problém se dá vcelku dobře pochopit.
Je třeba si hned zpočátku vážně promluvit a ujasnit situaci. Stavení domu není jednoduchá ani levná a krátkodobá záležitost a proto vyžaduje vzájemnou spolupráci všech zúčastněných.
Dejte svému partnerovi jasně a jednoznačně najevo, že pokud s Vámi nebude řešit problémy se vším spojené, budete vážně uvažovat o tom, zda v takovém vztahu setrváte.
Neboť jestliže se potíže objevují tak brzo, budou se později bez řešení jenom stupňovat – což by mělo neblahý dopad nejen na Váš psychický, ale i fyzický stav. Uvědomte si to raději včas a také si pro sebe odpovězte na otázku, proč s přítelem zůstáváte (zda to není vlastně jenom kvůli tomu domu).
Základem všeho je prostě kvalitní komunikace. Všechno si v klidu vyříkejte, ale jestli vaše rozhovory až příliš často sklouzávají k hádkám, tak byste měla ve vlastním zájmu soužití ukončit (bez ohledu na to, zda je ve hře stavba). Pro případné finanční vypořádání se lze poradit i s právníkem.
Přeji trpělivost a pevné nervy.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..