Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pondělí 16.9.2019
svátek má Ludmila
zítra Naděžda

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Franklin Benjamin
Máš-li smůlu, pokouše Tě i slimák.

Otázka č.454

Váš problém se dá vcelku dobře pochopit.
Je třeba si hned zpočátku vážně promluvit a ujasnit situaci. Stavení domu není jednoduchá ani levná a krátkodobá záležitost a proto vyžaduje vzájemnou spolupráci všech zúčastněných.
Dejte svému partnerovi jasně a jednoznačně najevo, že pokud s Vámi nebude řešit problémy se vším spojené, budete vážně uvažovat o tom, zda v takovém vztahu setrváte.
Neboť jestliže se potíže objevují tak brzo, budou se později bez řešení jenom stupňovat – což by mělo neblahý dopad nejen na Váš psychický, ale i fyzický stav. Uvědomte si to raději včas a také si pro sebe odpovězte na otázku, proč s přítelem zůstáváte (zda to není vlastně jenom kvůli tomu domu).
Základem všeho je prostě kvalitní komunikace. Všechno si v klidu vyříkejte, ale jestli vaše rozhovory až příliš často sklouzávají k hádkám, tak byste měla ve vlastním zájmu soužití ukončit (bez ohledu na to, zda je ve hře stavba). Pro případné finanční vypořádání se lze poradit i s právníkem.
Přeji trpělivost a pevné nervy.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..