Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Schopenhauer Arthur
Zcela šťasten se necítí nikdo, ledaže by byl opilý.

Otázka č.450

Váš problém je vcelku pochopitelný.
Máte – li obavy, že jste v soužití jaksi navíc, není nic snazšího, než o nich přítelkyni říci. Prostě si o věci důkladně popovídejte – většina nedorozumění a potíží ve vztazích pramení z nedostatku kvalitní komunikace.
Můžete se své současné partnerky přímo zeptat, zda s Vámi počítá i do budoucna. Jestli bude její odpověď vyhýbavá nebo pro Vás nemilá, je to jasné znamení, že cosi není v pořádku a Vaše pocity jsou v zásadě oprávněné.
Všímejte si také toho, zda s družkou (a její dcerou) můžete řešit každodenní záležitosti, nebo zda si stačí samy. Podnikáte spolu různé aktivity (například výlety či návštěvy kulturních akcí), trávíte příjemně a smysluplně volný čas? Rozumíte si s dcerou své lásky natolik, že se Vám může bez obav svěřovat se svými starostmi i radostmi (nebo své záležitosti řeší radši s matkou)? Máte s Vaší nynější polovičkou nějaké společné zájmy a koníčky? A nakonec: jste spokojen v i sexuální oblasti?
Pokud jste si na tyto otázky odpověděl kladně, tak Vaše situace není tak zlá – trocha trpělivosti a dobré vůle by to měla spravit. Jestliže jsou ale Vaše odpovědi spíše negativní, měl byste se nad dalším setrváním v tomto vztahu vážně zamyslet – případně z něho rovnou úplně odejít.
Přeji mnoho zdaru.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..