Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

WIESLAW LEON BRUDZIŃSKI
Při diktátu se individuálnost může projevit pouze v pravopisných chybách.

Otázka č.443


Vaše otázka je poněkud neobvyklá.
Sice můžete dostat od muže, po čem toužíte, ale rozhodně ne vždy a za každých okolností.
Jistě víte, že když něco chcete, musíte pro to také cosi udělat. Totéž platí i ve vztahu k „pánům tvorstva“. Žena by se měla v první řadě snažit, aby byl muž šťastný (alespoň relativně), a až potom od něho může něco požadovat.
To znamená, že například manžel by měl mít doma uvařeno a uklizeno (dobře najezený chlap = spokojený chlap), měl by být obdivován a také sexuálně v pohodě.
Chcete – li po něm něco navíc, je nutné ho neustále chválit – byť za úplné drobnosti (třeba za vynesený koš s odpadky) a svá následná přání formulovat pouze postupně po jednom. Jestliže totiž budete vyžadovat víc věcí najednou, partnera to spíše otráví a „zasekne se“. Proto je třeba jít na záležitost diplomaticky.
Nejlépe tak, že svému drahému ve vhodné chvíli sdělíte, že jej velice milujete, a že by vám udělalo velikou radost, kdyby popřemýšlel o jednom vašem přání. A pak to přání vyslovte – konkrétně a jednoduše. Tak máte vcelku velkou naději, že vám ho opravdu splní.
Takže nezapomeňte: upřímně (= od srdce)chválit a zase chválit! Tedy pokud je za co…
Přeji hodně zdaru.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..