Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ČUANG-C´
Krtek si bříško naplnil, a přece řeku nevypil. 

Otázka č.439

Ano – tento fakt je poměrně rozšířen. Bez něj by nemohly existovat veřejné domy a podobné „vymoženosti“.
Je známo, že převažující část mužů k erotické stimulaci potřebuje pouze kvalitní, konkrétní zrakový podnět, takže jim tolik nezáleží na skutečnosti, jak dlouho (a zda vůbec) ženu znají. Zkrátka pokud je pěkná a přitažlivá, chtějí si s ní „užít“ bez ohledu na nějaké city.
Kdežto ženy to mají (z drtivé většiny) nastavené úplně jinak: milostných citů si velmi váží a při sexu dávají přednost pánům, které delší dobu znají (a když je neznají, tak se z toho později ponejvíce nějaký vztah vyvine). Románků na jednu noc si příliš neužívají, a pokud ano, tak při nich hraje roli zejména vyšší procento alkoholu v krvi. Obvykle potom mají značné potíže srovnat si daný zážitek se svým svědomím a obrovské problémy s tím, aby prožitý „úlet“ zatajily před svým stálým (mnohdy i zákonitým) protějškem.
Najdou se samozřejmě i takové dámy, které výčitkami netrpí, ale ty nemají zrovna velké morální kvality a je lepší se jim zdaleka vyhnout.
Doufám, že mezi ně nepatříte.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..