Svátky

Dobrý večer,
dnes je středa 20.11.2019
svátek má Nikola
zítra Albert

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

G.B.Shaw
Jediný talent muže spočívá v tom, že umí opravdu milovat. Ovšem - ne vždy, ne věrně, ne často a ne dlouho.

Otázka č.434

Můžete. Toto stanovisko je dokonce podloženo odborníky.
Ženy jsou na svých partnerech častěji citově i ekonomicky závislé a velice se bojí ztráty vztahu (a tím i rozpadu eventuální rodiny), proto nevěru odpouštějí snáze.
Většinou doufají, že mužův prohřešek byl pouze jednorázový „úlet“ a není k sokyni citově vázán – že se jednalo toliko o záležitost čistě sexuální. Proto dávají také druhou šanci.
Roli tu hrají i jisté obavy (mnohdy však zbytečné), že by už nenašly jiného, kvalitního partnera a možného náhradního otce pro své potomky.
Co se však týče zadaných mužů, tak ti obvykle ženinu „aféru“ nepromíjejí, protože jsou příliš ješitní a na partnerku se v takovém případě dívají jenom jako bytost žádostivou sexu, jež si dovolila chtít jiného chlapa – což jejich ego velice zraňuje. Nechtějí také vychovávat cizí dítě, které by případně z nevěry vzešlo.
Příslušnice „slabšího“ pohlaví si tedy cení více bezpečí úplné rodiny, kdežto pánové neváhají v případě nevěry své polovičky tuto rodinu opustit.
Doufám, že výše uvedený problém se nedotýká Vás osobně.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..