Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pondělí 16.9.2019
svátek má Ludmila
zítra Naděžda

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ARISTOTELES
Ti, kteří chtějí rovnost a spravedlnost, jsou vždy ti slabší, kdežto ti silnější se pro tyto věci netrápí. 

Otázka č.421


Někdy bývají vztahy mezi manžely opravdu složité.
Není výjimkou, že ženy jsou na svých protějšcích citově i jinak závislé a přesto, že jim oni všelijak ubližují (fyzicky i psychicky), je svým způsobem milují.
To je zřejmě i případ Vaší maminky. Tyto paní mají obvykle snížené sebevědomí, trpí obavami, co by bylo, kdyby je partner opustil a že by nenašly nikoho lepšího – proto snášejí všechna možná příkoří.
Je dobré, že Vy už máte svůj život i soukromí a bytové zázemí. Ovšem pokud chcete matce pomoci, pokuste se jí přesvědčit, aby vyhledala psychologa, který by jí pomohl ztracenou sebedůvěru zase nalézt a tak se posléze od nevhodného muže citově odpoutat. Pokud to neudělá, zřejmě se budou její tělesné i duševní obtíže stupňovat a ona skončí velice špatně – měla by si to včas uvědomit.
K návštěvě odborníka jí však nemůžete nutit, jestliže sama nechce. Stejně jako máte Vy vlastní život, žije si ona ten svůj a podobně jako Vy by byla asi velice nerada, kdyby jí do něho někdo příliš zasahoval (i kdyby se jednalo o vlastní – byť dospělé – dítě).
V takovém případě lze jen doufat, že třeba i sama časem sebere odvahu a od svého manžela – tyrana odejde. Rozhodnutí ale záleží jen na ní.
Přeji hodně trpělivosti.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..