Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 3.8.2020
svátek má Miluše
zítra Dominik

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ARCHIMEDES
Dejte mi pevný bod a pohnu zeměkoulí.

Otázka č.420

Dovolenkové či lázeňské pobyty bývají obdobím, kdy si naplno užíváme relaxaci i změnu prostředí a nezřídka máme také tendence neuvažovat zrovna racionálně.
Není divu, že pak zvláště ženy podléhají pokušení a podobná slůvka o svatbě nebo společných dětech z úst nějakého toho uhlazeného protějšku jim znějí jako rajská hudba.
Vždy bychom si však měli zachovat nadhled a zdravý rozum. Víte, jaký je Váš „amant“ v reálném všedním životě? Asi byste se hodně divila, jak by se ze „šviháka lázeňského“ najednou změnil. V četných lázeňských městech se totiž takoví muži vyskytují po desítkách (ne – li po stovkách), a většinou jen hledají povolnou kořist, která jim „zbaští“ jejich sladké řečičky.
Je snad i možné, že Váš vyvolený mezi tyto „exempláře“ nepatří, na to byste ho však měla poznat lépe – nejenom na léčebné kúře, ale i v realitě obyčejného dne. Nezapomínejte proto na pravidlo „důvěřuj – ale prověřuj“ a raději si od milých vět nic neslibujte (vystřízlivění by mohlo být až příliš kruté).
Prostě si do budoucna zachovejte na tuto epizodku jen hezkou vzpomínku – nic víc, nic míň. Uvidíte, že si tak ušetříte mnoho starostí.
Přeji hodně štěstí.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..