Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

AVICENNA
Člověk je zvláště sváděn věcmi, které připomínají jiné, představují je, nebo napodobují. 

Otázka č.420

Dovolenkové či lázeňské pobyty bývají obdobím, kdy si naplno užíváme relaxaci i změnu prostředí a nezřídka máme také tendence neuvažovat zrovna racionálně.
Není divu, že pak zvláště ženy podléhají pokušení a podobná slůvka o svatbě nebo společných dětech z úst nějakého toho uhlazeného protějšku jim znějí jako rajská hudba.
Vždy bychom si však měli zachovat nadhled a zdravý rozum. Víte, jaký je Váš „amant“ v reálném všedním životě? Asi byste se hodně divila, jak by se ze „šviháka lázeňského“ najednou změnil. V četných lázeňských městech se totiž takoví muži vyskytují po desítkách (ne – li po stovkách), a většinou jen hledají povolnou kořist, která jim „zbaští“ jejich sladké řečičky.
Je snad i možné, že Váš vyvolený mezi tyto „exempláře“ nepatří, na to byste ho však měla poznat lépe – nejenom na léčebné kúře, ale i v realitě obyčejného dne. Nezapomínejte proto na pravidlo „důvěřuj – ale prověřuj“ a raději si od milých vět nic neslibujte (vystřízlivění by mohlo být až příliš kruté).
Prostě si do budoucna zachovejte na tuto epizodku jen hezkou vzpomínku – nic víc, nic míň. Uvidíte, že si tak ušetříte mnoho starostí.
Přeji hodně štěstí.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..