Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JOHN DONNE
Tělo rozžhavené láskou chladne celý život. 

Otázka č.413

Narození dítěte je významná událost, jež změní každý partnerský (či manželský) vztah - nikdy už nebude takový, jako před tím.
Muži se (někdy právem) cítí být odstrčeni „na druhou kolej“, protože z jejich polovičky se prostě stala matka, která se naplno věnuje maličkému tvorečkovi. To, co popisujete, se stává bohužel celkem běžně – žena o sebe přestane dbát a nestojí už ani o intimní život (jelikož nemá čas ani náladu). Později bývají hádky téměř na denním pořádku.
Hodně záleží na tom, jaký jste spolu měli vztah před narozením potomka: zda jste všechny záležitosti dokázali vyřešit bez konfliktů a výčitek, navzájem si sebe vážili i uměli si ve všech směrech vyjít vstříc.
Ale ani teď není nic ztraceno. Co nejvíc spolu komunikujte (v klidu), sdělujte si navzájem své pocity a potřeby a snažte se přizpůsobit nové situaci. Správný chlap by měl umět partnerce pomoci – ta jistě velice ocení, když je schopen dítě vykoupat, přebalit či pohlídat v době její nepřítomnosti nebo únavy (která je normální). Umožněte jí, aby pěstovala také své zájmy a koníčky, zapojte do péče o potomka babičky či jiné blízké.
Naučte se ovládat své emoce a hlavně se obrňte trpělivostí. Jestliže Vaše paní uvidí, že máte pochopení, jistě si Vás bude také víc všímat a zlepší se rovněž váš milostný život.
Každým novým podmínkám je vždy nutné něco obětovat. Muž (ale ani žena) už jednoduše nemůže myslet jen na sebe – musí si uvědomit, že je tu kdosi třetí, kdo jejich péči potřebuje. A je jen otázkou vzájemné domluvy, jak se o tuto starostlivost spravedlivě podělí (tak, aby ani jeden nestrádal).
Přeji hodně štěstí a dobré vůle.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..