Svátky

Příjemnou noc,
dnes je pondělí 3.8.2020
svátek má Miluše
zítra Dominik

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JAMES HISTON
Oči jsou v lásce spolehlivější dorozumívací prostředek než ústa, protože ta jsou určena především k líbání, a při něm se mlčí.

Otázka č.390

Rozdílné názory partnerů na volnočasové aktivity bývají poměrně frekventovaným zdrojem neshod – o čemž svědčí i Váš dotaz.
Nebylo by správné, abyste se své záliby vzdával – a už vůbec ne kvůli dívce (či ženě). Každý má mít nějakého koníčka, protože ten nás spolehlivě zaměstná, zabraňuje stresu a leckdy napomáhá i tvořivosti a fantazii (tedy pokud mužovo hobby není zrovna vysedávání v hospodě, automaty či drogy).
Zkusil jste vzít Vaší vyvolenou někdy k vodě s sebou? Je – li alespoň trošku romanticky založená, třeba by se jí to líbilo. Jestliže však nemá pro Vaši zábavu pochopení, dejte jí najevo, ať si také najde svého koníčka, kterým se zabaví, až Vy budete na rybách. A respektujte ho, stejně jako ona by měla respektovat Váš rybolov (na kterém přece není nic špatného – navíc trávíte čas na zdravém vzduchu).
Pokud se ale kvůli svým zájmům často hádáte, pak zvažte, má – li vůbec cenu v takovém vztahu setrvávat. Je i možné, že „zakopaný pes“ je někde jinde - Vaše polovička může například chtít, abyste s ní trávil víc času nebo jí dával víc najevo svou lásku a náklonnost. Případně ještě není úplně „vyzrálá“, když jí vadí neškodné rybaření – co by dělala tehdy, kdybyste místo toho opravdu (jak výše uvedeno) chodil do hospody, bral drogy či pěstoval gamblerství? Pak by teprve měla vážný důvod k obavám.
Můžete jí to říci (důrazně). Jestli neuspějete, tak zajisté není o co stát a měl byste se asi poohlédnout po jiném protějšku, který bude mít mnohem více pochopení.
Přeji mnoho zdaru.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..