Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

RENÉ DESCARTES
Není nutné, aby se náš rozum nikdy nemýlil, stačí, dosvědčí-li nám svědomí, že nám nikdy nescházelo odhodlání a ctnost.

Otázka č.389

Někdy bývá opravdu problém vysvětlit rodičům (a matce zvlášť), že jejich dítě dávno dospělo a žije si svůj život, do kterého oni již nemohou příliš zasahovat.
Pokud máte své vlastní bydlení, je Vaše situace o poznání jednodušší – maminka by tak měla snáz pochopit, že jste zcela soběstačný. Důležité však je, abyste se také jako dospělý choval.
V případě, že stále bydlíte u rodičů, bude mít matka patrně co nejdéle tendence brát Vás jako malé dítě. Jestliže Vám vaří, pere nebo jinak se o Vás stará, tak se jí nesmíte ani příliš divit.
Jak tedy výše uvedeno, rozhodující je mít vlastní domov (kde budete „sám sobě pánem“). Můžete samozřejmě chodit k rodičům (pravidelně) na návštěvy, nedělejte si ovšem žádné nároky na jejich pomoc či podporu a na svůj osud si nestěžujte (snažte se své případné nesnáze vyřešit sám). Jen tak Vás budou považovat za opravdu dospělého člověka, který je schopný samostatné existence.
Držím palce.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..