Svátky

Dobré ráno,
dnes je neděle 16.12.2018
svátek má Albína
zítra Daniel

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

PJOTR ILJIČ ČAJKOVSKIJ
Inspirace - to je, když člověk dře jako kůň.

Otázka č.386

Vaše postavení není rozhodně záviděníhodné.
Zajisté víte (nebo alespoň tušíte), proč se rodina staví k Vaší vyvolené negativně a co jim na ní vadí. Důkladně proto zvažte, zda na rodinných argumentech není (byť jen) zrnko pravdy.
Bývá pravidlem, že rodiče mají mnohem více zkušeností, a také že hodně zamilovaní lidé mají leckdy tendence neuvažovat zrovna rozumně. Je – li to tedy možné, raději se svatbou ještě počkejte a snažte se svou partnerku co nejvíc poznat (i banální hádka či jiná stresová situace Vám prozradí mnoho o jejím opravdovém charakteru).
Na druhou stranu: je to Váš život (a Vaše dívka) – a jaký si ho uděláte, takový ho budete mít. Uvědomte si ovšem, že jestliže si slečnu vezmete proti vůli rodiny, je to pouze Vaše riziko a zodpovědnost.
Pokuste se však zachovat i v nynější pozici se svými nejbližšími přátelské vztahy – nikdy totiž nevíte, kdy budete své rodinné příslušníky opravdu potřebovat. Je možné, že jejich obavy jsou oprávněné, tak abyste se jednou nedočkal pověstného „vidíš, my jsme ti to říkali…“
Určitě se vyplatí naslouchat zdravému rozumu. Snad též máte své dobré kamarády a přátele: jak se k Vaší známosti staví oni? Vezměte i jejich názory v potaz, protože „víc hlav víc ví“.
Konečné rozhodnutí ale záleží jedině na Vás. Věřím, že bude správné a držím palce.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..