Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pondělí 16.9.2019
svátek má Ludmila
zítra Naděžda

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

GILBERT PIERRE FRANCOIS CESBRON
Nepřítomnost žen z nás činí hrubce nebo světce.

Otázka č.380

Průzkumy bohužel ukazují, že pro většinu žen bývá opravdu dost důležité, aby jejich partner byl vyšší než ony.
Patrně to má kořeny kdesi v minulosti, kdy vysoký a silný muž vzbuzoval značný respekt a snadno tak dokázal ochránit drobnou a bezbrannou ženu před různými nástrahami okolí. V dnešní době ale tento fakt už pozbývá na platnosti, neboť mnohé příslušnice ženského pohlaví jsou natolik soběstačné, že se dokážou ubránit a ochránit samy.
Pokud Vás má partnerka opravdu ráda (například pro Vaše povahové vlastnosti), neměl by jí výškový rozdíl překážet. V opačném případě byste jí měl položit otázku, proč si s Vámi tedy vůbec něco začínala?
Snažte se jí svůj malý vzrůst vynahradit láskou a péčí: hodně se jí věnujte, povídejte si s ní o jejích strastech a problémech, často jí chvalte a oceňujte.
Konečné rozhodnutí (zda s Vámi zůstane, nebo ne) je však na ní – s tím nic neuděláte. Jistě uznáte, že ženská mysl je jedna velká záhada a není zrovna snadné se v ní orientovat (určitě už jste slyšel pořekadlo „do žen a do melounů nevidíš“). Pokud by Vás náhodou přítelkyně opustila, příliš se netrapte. Svět je plný žen a zajisté by se našla taková, které by Vaše výška nevadila. Ideální by bylo, kdyby brzy poznala též Vaší pravou povahu (nejen vzhled).
Držím palce a přeji hodně zdaru.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..