Svátky

Příjemnou noc,
dnes je pondělí 3.8.2020
svátek má Miluše
zítra Dominik

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

WIESLAW LEON BRUDZIŃSKI
Mít pravdu až po smrti - není to zbytečné prodlužování diskuse? 

Otázka č.377


Váš problém je vcelku pochopitelný a vůbec ne ojedinělý.
Ale Vaše žena by měla být v první řadě ráda, že v dnešní době (kdy je plno nezaměstnaných a ti ostatní se o místo stále bojí) vůbec nějakou práci máte.
Předpokládám, že za své veliké pracovní nasazení jste také náležitě odměňován – i to by měla Vaše polovička ocenit. Určitě je zvyklá mít jistý životní standart – je třeba si uvědomit, že bývá nutné něco mu obětovat.
Vaše paní by se měla umět především sama realizovat a najít si takové koníčky, aby jí Vaše nepřítomnost tolik nevadila. Jestliže její nespokojenost pramení z toho, že nestíhá péči o domácnost (případně o děti), není dnes problém najít si někoho na výpomoc (jistě si to může dovolit).
Existuje však také reálné nebezpečí, že Vaše partnerka by mohla narazit na kohosi (mužskou společnost), kdo by jí vynahradil chvíle strávené bez Vás. Měl byste proto mít na paměti i toto riziko.
I když jste doma málo, nezapomeňte jí pokaždé dát najevo, jak jí máte rád a že si jí náležitě považujete. A najděte si čas na společné popovídání – komunikace je ve vztahu velice důležitá.
Na druhou stranu též pečlivě zvažte, co je pro Vás osobně cennější – zda spokojené manželství, nebo pracovní kariéra. Obojí na sto procent mít bohužel nemůžete.
Přeji hodně štěstí a držím palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..