Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pondělí 16.9.2019
svátek má Ludmila
zítra Naděžda

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Paulův zákon
Z podlahy nic nespadne.

Otázka č.367

Vaše obavy jsou celkem pochopitelné.
Ale než na sousedku, raději se soustřeďte na kvalitu vašeho manželského vztahu. Je – li svazek skutečně pevný (= harmonický a přátelský, nechybí v něm dostatečná komunikace a vzájemná důvěra), žádná bytost z venčí by ho neměla ohrozit.
Nezapomínejte také na sebe: snažte se být pro svého muže stále atraktivní a přitažlivá, vyvarujte se nadměrné žárlivosti (zvláště zavrhněte roli „stíhačky“ – kdy, kam a s kým Váš manžel chodí), často ho chvalte a obdivujte – to mají pánové rádi (jistě víte, že jsou to tvorové nadmíru ješitní). Jestli vládnete navíc kuchařským uměním a umíte – li i jinak dobře hospodařit, pak vaše manželství jen stěží něco oslabí.
Tomu, že se občas vyskytne někdo, kdo má zájem o Vašeho partnera, zabráníte jen velmi těžko (protože nežijeme na pustém ostrově). Je tedy lepší příliš to neřešit - jen byste si přidělávala starosti. Kdybyste například bydleli jinde, byla by tam třeba zase jiná sousedka, která by měla na Váš protějšek zálusk.
Uvědomte si též, že v paneláku se většinou máloco utají, takže nevyvolávejte zbytečné spory – nechcete být přece terčem pomluv a posměchu. Snažte se dívat na věci s nadhledem a noblesou (to jsou cenné devízy, jimiž by měla disponovat každá žena). Pokud máte zdravé sebevědomí, nebude Vám to jistě činit žádné problémy.
Držím Vám palce a přeji hodně štěstí.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..