Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MATTHIAS CLAUDIUS
Je mi líto každé mladé ženy, jejíž tělo není středem pozornosti a tudíž zahálí. 

Otázka č.366

Asi se Vám to nebude líbit, ale Váš syn má bohužel pravdu.
Skutečně je to jeho život a jeho zdraví, které si ničí. Pouze pokud by bydlel s Vámi v bytě, mohla byste trvat na tom, aby kouřil mimo domov (protože jinak by ohrožoval i Váš organismus). Ale jestli má své bydlení, zřejmě s tím nic nenaděláte. Jen ho požádejte, aby nekouřil ve Vaší přítomnosti.
Mnoho kuřáků stále považuje svůj zlozvyk za jakousi „módu“, a proto se ho vzdávají velice neradi. Jiní by přestat chtěli, ale jednoduše se jim to nedaří. A někdo se také hájí tím, že ho cigareta uklidňuje.
Pokud je syn kuřák opravdu veliký, Vaše domluvy si stejně připouštět nebude. K omezení počtu vykouřených cigaret by ho mohly dohnat jedině vážné zdravotní potíže nebo jeho stále se zhoršující ekonomické postavení.
Nezbývá, než se s tím alespoň do jisté míry smířit a věřit, že si absurdnost svého chování uvědomí dříve, než bude opravdu zle.
Pokud by se Váš potomek nacházel v tíživé finanční situaci, pak Vám snad netřeba zdůrazňovat, abyste mu z ní nepomáhala. Má – li dost peněz na kuřivo, měl by je mít i na to ostatní.
Někteří lidé jsou prostě velmi tvrdohlaví: ke změně hodnot je často dovede až vlastní (mnohdy poněkud bolestná) zkušenost.
Můžete jen doufat, že to až tak daleko nedojde.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..