Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 3.8.2020
svátek má Miluše
zítra Dominik

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

AVELINE  CLAUDE
Chvála od lidí, kteří ničemu nerozumějí, je pohoršující.

Otázka č.365

Právem se cítíte být podveden a oklamán: zradil Vás nejen přítel, ale i láska. Tento „úder pod pás“ bolí dvojnásob a většinou trvá hodně dlouho, než se z něho člověk vzpamatuje.
Největší chyba je patrně na straně Vaší ex – partnerky. Zřejmě Vás neměla opravdu ráda. Kdyby Vás totiž upřímně milovala, něco takového by jí vůbec nenapadlo. Neměl byste proto po ní příliš truchlit – bytosti s podobným chováním si to ani nezaslouží.
Rozhlédněte se kolem sebe – svět je plný hezkých dívek a žen. Jistě se najde nějaká, která Vás bude mít skutečně ráda. Až takovou potkáte, snažte se jen její city oplácet stejnou měrou, aby neměla pocit, že musí hledat někde jinde. A nezapomeňte, že ve vztahu dvou lidí je nejdůležitější vzájemná komunikace. Mluvte s ní o tom, co vás trápí i zajímá a hlavně jí také naslouchejte. Mějte společné zájmy a koníčky, podnikejte spolu různé akce. Važte si sebe navzájem, ale nevnucujte se a neponižujte.
Pokud jde o Vašeho kamaráda, tak ani on nejspíš nebyl tím správným kamarádem. Asi víte sám nejlépe, zda Vám stojí za to, abyste se s ním dál vůbec bavil (protože mezi přáteli se takové věci prostě nedělají).
Uvidíte, že teprve až s dostatečným časovým odstupem se na věci budete dívat trošku jinak.
Přeji Vám, aby se podobné problémy ve Vašem životě už nikdy nevyskytly.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..