Svátky

Dobré ráno,
dnes je neděle 16.12.2018
svátek má Albína
zítra Daniel

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

PIERRE CORNEILLE
Milující pro sebe nepotřebuje nic, milovaný všechno. 

Otázka č.349

Láska je slepá – všichni známe toto pravdivé tvrzení.
Nicméně ve Vaší situaci je nanejvýš nutné zachovat si alespoň špetku zdravého rozumu. Nejen proto, že jste vdaná, ale hlavně z důvodu, že se citový vztah odvíjí na pracovišti. Obojí pak je doslova výbušná kombinace.
V žádném případě nezanedbávejte své pracovní povinnosti (což je bohužel docela běžné), protože byste také mohla o zaměstnání přijít. A to je – zvlášť v dnešní době – velice riskantní, jak jistě sama uznáte.
Snažte se svou lásku co nejvíce utajit, i když právě tohle patří k nejobtížnějším úkolům. Spolupracovníci a kolegové většinou mívají oči všude a velice rádi se baví na cizí účet, takže vaše avantýra může být probírána ze všech možných úhlů. A po tom jistě zrovna dvakrát netoužíte.
Je sice pravda, že zamilovanost zpočátku někdy i zvyšuje pracovní nasazení, ale jen do té doby, než se objeví první konflikty (a ty zhusta na sebe nenechají dlouho čekat).
Uvědomte si též, že nejste svobodná. Co by asi na váš románek říkal Váš muž? Mohla by se klidně najít nějaká „dobrá duše“, která mu vaše tajemství donese (vztahy v práci se doma podaří „zatloukat“ jen velmi zřídka).
Snažte se svůj „objev“ co nejvíc poznat (samozřejmě ve vší počestnosti) – možná Vám to nedá až tolik námahy. Patrně časem zjistíte, že není zase tak dokonalý, jak jste si původně myslela, ale že má také své mouchy.
Budiž Vám útěchou, že zamilování je pouze dočasný stav. Jak dlouho bude trvat to Vaše, záleží hlavně na Vás. Přeji Vám, aby to bylo kratší dobu, než se Vám „povede“ spálit všechny mosty. Pak byste mohla pouze jen „splakat nad výdělkem“.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..