Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JEAN ANTOINE DE BAIF
Láska nespočívá v tom, že milujeme, co je krásné, ale co je blízké.

Otázka č.342

Váš stesk není vůbec ojedinělý.
Veliký „bachor“ býval dříve znakem mužského blahobytu, nyní se však stává spíše postrachem svého nositele.
Poslední průzkumy uvádějí, že rostoucí bříško patří mezi několik příčin, které pánům rapidně snižují sebevědomí. Takže pokud je přítel v normě, měl by „pupíček“ překážet i jemu samotnému.
Jistě je pravda, že Váš životní druh má i nějaké přednosti (kupříkladu povahové), které by měly jeho „vadu na kráse“ vyvážit. Zkuste se nad tím zamyslet.
Pokud Vám jeho břicho vadí opravdu hodně (a to zřejmě ano), můžete mu dát jasně najevo, že byste si klidně mohla také najít někoho jiného (štíhlejšího). Uvidíte, jak na to zareaguje. Možná se Vám ho tak podaří přimět, aby zhubnul. Pneumatika okolo pasu je totiž problém netoliko pouze estetický, ale hlavně ohrožuje zdraví (odborníci například dokázali, že majitelé velkých pupků dříve umírají – na různé nemoci, jež tloušťka způsobuje).
Při shazování nadbytečné váhy je důležitý hlavně pohyb a vyvážená strava (správný poměr cukrů, tuků, bílkovin, vitamínů i minerálů a dostatečný pitný režim). Ale to není nic nového – jak jistě víte Vy i Váš „drahoušek“. Lze tedy zkusit posilovnu nebo jakýkoli sport (stačí i svižná chůze na delší vzdálenosti) a změnu jídelníčku. Bude – li takovou činnost provozovat pravidelně, výsledky se jistě brzy dostaví. Ale musí sám chtít.
Jestliže je Vám však natolik odporný, že vážně uvažujete o rozchodu, udělejte si ještě vcelku nenáročný test vašeho soužití: uvědomte si, zda je Vám protějšek i přes svůj „pivní mozol“ dotykově příjemný (nevadí Vám, když se Vás dotýká a hladí? Máte spolu intimní život, který Vás uspokojuje?) Pokud zjistíte, že ne, pak je situace skutečně velice vážná, protože podle dlouhodobých zkušeností odborníků je konec partnerství téměř neodvratný.
Takže jsem Vás asi příliš nepotěšila. Ale věřte, že trápit se v takto negativním svazku je daleko horší, než dané spojenectví ukončit a posléze navázat vztah nový, kvalitnější, v němž muž nebude mít výše uváděný nedostatek.
Držím Vám palce.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..