Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pondělí 16.9.2019
svátek má Ludmila
zítra Naděžda

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

AUGUSTE-MARSEILLE BARTHÉLEMY
Láska, má tu přednost, že se nám znemožňuje trápit se nad sebou samým tím, že se trápíme pro jiné. 

Otázka č.337

Chrápání je velice nepříjemná vlastnost, která poznamenala silně negativně už nejedno manželské či partnerské soužití.
Trpělivě a bez emocí svému manželovi sdělte, že ho pořád milujete (a proč), ale že Vám jeho noční produkce natolik vadí, že s ním sdílet ložnici prostě nemůžete ani při nejlepší vůli. Nevěří – li Vám, zkuste vzít na pomoc přátele (své i jeho), kteří možná mají podobné zkušenosti.
Jestli je Váš pán rozumný, jistě Váš postoj pochopí. A aby se opravdu ujistil, že ho máte stále ráda (a že Vám vůbec není odporný), je důležité také nezanedbávat intimní život.
V dnešní době se dá naštěstí už i „chrápací problém“ vyřešit.
Existují různé pomůcky proti chrápání – od kapek a sprejů až po speciální polštářky na spaní. Můžete je vyzkoušet. Pokud nebudete s výsledkem spokojena, jsou tu ještě poslední možnosti: drobný chirurgický zásah nebo odstranění chrápání přímo laserem. Pošlete svého muže za odborníkem na ORL (ušní, nosní, krční) – ten po vyšetření doporučí další postup. Nebo využijte přímo nabídky kliniky plastické chirurgie, kde se provádějí i tyto výkony.
Počítejte však s tím, že zákrok je poněkud finančně náročnější. Ale pokud se obáváte právě tohohle, uvědomte si, že uvedeným způsobem lze chrápání odstranit trvale a navždy, neboť úspěšnost operací je velmi vysoká. Tato skutečnost by měla bohatě vyvážit vložené investice.
Přeji hodně úspěchů – a brzký klidný spánek po manželově boku.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..