Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

J.Tuwim
Královna je žena, která vládne státu, který nemá krále, a která vládne státu, i když krále má.

Otázka č.333

Váš manžel to jistě myslí v jádru dobře. Je přece vědecky dokázáno, že domácí mazlíčci (zvláště psi a kočky) mají příznivý vliv na zdraví svých majitelů: dokážou spolehlivě zmírnit deprese, zahánějí nudu a psi navíc pomáhají zlepšovat fyzickou kondici, protože je samozřejmě nutné s nimi chodit pravidelně na procházky (většinou nestačí pouze jednou obejít panelák).
Jistě, že ne všichni příslušníci štěkajícího plemene jsou stejní. Čím menší rasa, tím menší nároky na spotřebu potravy (a opačně). Na druhou stranu je pravda, že finanční prostředky vynaložené na veterinární péči bývají (bez ohledu na druh) nemalé a rostou spolu se stářím a možnými nemocemi zvířete. Také platí, že vlastnictví hafana je spojeno se zákonnými poplatky (které ovšem nejsou pro důchodce nikterak velké).
V klidu svému muži řekněte, že si sice vážíte jeho pozornosti a ochoty dělit se o Vaši lásku a přízeň ještě se čtyřnohým přítelem, ale že se obáváte, že ekonomické výdaje spojené s péčí o pejska by byly příliš veliké – a že na to v současné době prostě nemáte.
Na takovém argumentu není vůbec nic špatného a každý rozumný člověk by ho měl pochopit. Předpokládám, že Váš partner mezi ty rozumné lidi také patří.
Přeji Vám hodně štěstí

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..