Svátky

Příjemnou noc,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ČÍNSKÉ PŘÍSLOVÍ
Když hledáš lásku, hledej ji v sobě.

Otázka č.329

Bohužel patrně ano (alespoň co se týče „něžnějšího pohlaví“), i když Vy to možná vidíte poněkud jinak. Z četných vědeckých výzkumů bylo dokonce dokázáno, že strach z pavouků patří mezi vůbec nejčastější ženské fobie.
Je velice hezké, že máte nějakého koníčka, kterému se naplno věnujete. Svoji zálibu by měl mít každý, protože jako taková nás naplňuje pocitem štěstí i spokojenosti a také spolehlivě zahání nudu a deprese.
Chov pavouků je ale hobby poněkud zvláštní a jistě ne každému se může zamlouvat. Což je určitě i případ Vašich možných známostí (a nejen Vašich). Dámy prostě tyto tvory rády nemají (mírně řečeno) a to asi nezmění ani sebeideálnější mužská povaha a krása (a nakonec ani případné majitelovo tučné konto v bance).
Příliš Vás tedy nepotěším, ale do budoucna si nejspíš budete muset vybrat: buď sklípkani, nebo partnerka. Pravděpodobnost, že narazíte na dívku či ženu, které Vaše aktivita vadit nebude, je totiž téměř nulová.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..