Svátky

Dobrý večer,
dnes je středa 20.11.2019
svátek má Nikola
zítra Albert

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARCUS TULLIUS CICERO
Pod vedením přírody nemůžeme nikterak pochybit.

Otázka č.325

Vaše postavení je jistě hodně ponižující.
Zřejmě máte poněkud nízké sebevědomí, když takové jednání z manželčiny strany připustíte. Neustálé nadávky se dají chápat i tak, že si Vás žena vůbec neváží. Což je (obzvlášť v manželství) dost citelný nedostatek.
Bylo by víc než dobré, abyste na zvýšení své sebedůvěry zapracoval. Návodů, jak toho dosáhnout, najdete dnes už spoustu na internetu i v běžně dostupné literatuře – stačí si vybrat.
Také jednoduše své paní v klidu oznamte, že pokud Vám i nadále bude nadávat a urážet Vás, pak budete nucen podniknout určitá (trošku tvrdá) opatření – například začnete vážně uvažovat když ne rovnou o rozvodu, tak o tom, že byste „drahou“ polovičku na čas opustil (aby si uvědomila mimo jiné, zda je schopná žít samostatně). Pak by mohla sama sobě lát podle libosti.
Peprné výrazy se sice občas vyskytnou asi v každé domácnosti, ale všeho moc škodí. Většinou jsou to však spíše muži, kdo silná slova používají.
Nenechte si takové chování líbit – vždyť jste přece chlap!
Můžete též zkusit oplatit „stejnou mincí“ – až Vám manželka začne zase spílat, v podobném duchu jí rázně odpovězte (a uvidíte, jak na to zareaguje). Jistě znáte lidové rčení „na hrubý pytel patří hrubá záplata“.
Pozor ale, aby se podobné konflikty nestaly ve vašem soužití pravidlem. Pak by totiž asi vážně bylo lepší ze vztahu odejít a posléze se poohlédnout po partnerce, která invektivy vyhledávat nebude.
Věřím, že problém časem zdárně vyřešíte a přeji Vám hodně štěstí.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..