Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 3.8.2020
svátek má Miluše
zítra Dominik

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

EUGÉNE DELACROIX
Jediný pevný závazek, který se pravidelně opakuje, vnese pořádek do celého ostatního života: všechno se pak kolem soustředí. 

Otázka č.318

Váš příběh je sice smutný a bolestný, rozhodně však ne neobvyklý.
Největší chybu patrně děláte v tom, že jste na svém partnerovi až příliš citově závislá (což muži obecně velice rádi zneužívají).
Jedná se o dost častý problém nás žen – přítelkyň i manželek. Naštěstí se dá během určitého časového období při troše snahy docela dobře odstranit.
Věnujte se kromě péče o svou holčičku a záležitostí okolo úprav domu také sama sobě: pěstujte své zájmy a koníčky, nezanedbávejte přátele a kamarádky (jistě nějaké máte). Dbejte o svůj vzhled, častěji relaxujte. To vše přispívá k dobrému dojmu ze sebe sama a k pocitu spokojenosti, který všichni tolik potřebujeme.
Dejte prostě svému dosavadnímu manželovi najevo, že dokážete žít nejen s ním, ale též bez něho. Zbytečně se neponižujte, k ničemu ho nenuťte (to zvlášť nemají chlapi rádi) a nedožadujte se jeho přítomnosti. Naučte se mít svou hrdost, i když zpočátku je to samozřejmě těžké. Tato opatření by měla mimo jiné silně nahlodat jeho vědomí, že Vás má až moc jistou a že mu všechno jen tak projde.
Respektujte také i jeho názor, že si chce vše promyslet a dopřejte mu ten čas. Neměl by být ale příliš dlouhý – maximálně jeden rok. Do té doby by si měl ujasnit, co chce – zda být se svou milenkou, nebo s rodinou.
Jestliže se ani po této době stav nezmění, podnikněte sama patřičné kroky – například se poraďte s právníkem o případném rozvodu a finančním i majetkovém vypořádání. Ale teď „nelamte nic přes koleno“, nechtějte nepříznivou situaci vyřešit rychle a za každou cenu – nemuselo by se Vám to totiž vyplatit.
Pánové zkrátka občas potřebují trochu více času, aby si uvědomili, co vlastně chtějí.
A nezapomeňte, že každá milenka jednou zevšední a vztah s ní přestane muž vidět přes dosavadní „růžové brýle“. Chce to z manželčiny strany jen dostatek trpělivosti a pevné vůle.
Věřím, že v sobě naleznete obojí a přeji Vám hodně štěstí.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..