Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

AUGUSTE COMTE
Milovat a zachovat při tom všech pět smyslů pohromadě přesahuje schopnosti jedince.

Otázka č.312

Vaše maminka má na Vás patrně dosud velký vliv.
Snažte se z něj vymanit tím, že budete usilovat o získání vlastního bydlení. Budete – li sám sobě pánem, stanete se osobně zodpovědný za své žití a matka už Vás nebude moci tolik kontrolovat.
Otázkou zůstává, zda jste se s dosavadními známostmi rozešel proto, že nevyhovovaly Vám, anebo z důvodu, že se nelíbily Vaší matce. Pokud je tou příčinou druhá varianta, je něco špatně a Vy byste se měl nad sebou zamyslet.
Uvědomte si, že žijete svůj vlastní život a maminka by do něho neměla příliš zasahovat (i když to jistě myslí dobře).
Je také možné, že žádná Vaše přítelkyně se jí nelíbila prostě proto, že se bála, aby nad Vámi neztratila moc (což se stává poměrně často). I to není dobré – jste přece už dávno plnoletý a jistě schopný samostatné existence.
A nakonec: nejste s maminkovskou péčí vlastně docela spokojen? Vždyť málokdo se postará o své dítě (byť dospělé) tak, jako vlastní rodič. To je obecně známá skutečnost.
Měl byste si do budoucna vybrat, zda chcete zůstat s matkou a tak nadále podléhat jejímu područí, nebo jestli se osamostatníte, najdete si partnerku podle svého vkusu a do soužití si nenecháte mluvit. Je to jen a jen na Vás.
Přeji hodně zdaru.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..