Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pondělí 16.9.2019
svátek má Ludmila
zítra Naděžda

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Elyho klíč k úspěchu
Vytvořte požadavek a pak jej splňte.

Otázka č.309

Vaše situace není zase až tak výjimečná.
Je otázkou, proč Vám vlastně manželka scény dělá. Nemá třeba náhodou zájem manželství zachovat? – Ovšem tímto způsobem toho jistě nedosáhne.
Pokud jste rozhodnutý se rozvést, měl byste si najít jiné bydlení (nejlépe takové, kde byste byl nějakou dobu sám), abyste se domácím aférám vyhnul. Vezmete tak manželce zčásti „vítr z plachet“, neboť společné soužití v období před rozvodem bývá častým zdrojem konfliktů.
Píšete, že jste si našel novou partnerku. Ale jistě také víte, že každý „nový objev“ se po nějakém čase okouká a zevšední. Je tudíž nutné problematiku okolo rozchodu s nynější ženou velice pečlivě uvážit, aby se Vám postupem doby nestalo, že sklouznete do starých kolejí (abyste potom nezjistil, že jste se dostal pouze „z deště pod okap“).
Je totiž vědecky dokázáno, že až 8 z 10 mužů se dříve či později vrací ke své původní první manželce.
Nyní jste určitě ještě hodně zamilovaný do své nové lásky (podle odborníků trvá stav zamilovanosti a „růžových brýlí“ přibližně dva roky), ale později budete všechno vidět s velkou pravděpodobností poněkud jinak.
Nechcete si proto věc raději ještě jednou opravdu důkladně promyslet?

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..