Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.11.2019
svátek má Romana
zítra Alžběta

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Rochefoucauld Francois Duc de la
Štěstí si vyžaduje víc charakteru než neštěstí.

Otázka č.308

Je celkem přirozené, že rodiče (a matky především) chtějí vědět, do koho se jejich ratolesti zamilovaly a s kým prožívají chvíle volna. Vždyť lidská zvědavost nezná mezí a je stejně stará, jako lidstvo samo.
I když se Vám to bude zdát těžké, tak dopřejte svému synovi čas a nenaléhejte na něj. Až Vám sám bude chtít svou drahou polovičku ukázat, tak jí jistě přivede. Kdy to bude, to však záleží hlavně na něm – ale nebojte se, určitě se dočkáte.
Třeba má ze setkání své dívky s Vámi trošku strach. Možná se bojí, že se Vám nebude líbit a že si vzájemně příliš „nepadnete do oka“. Zda jsou jeho obavy oprávněné, poznáte až časem.
Až slečnu opravdu poprvé uvidíte a následně trochu poznáte, potom se před synem zdržte případné přílišné kritiky na její adresu: stejně by se jí jen zastával a Vy byste si ho nechtěně zbytečně popudila proti sobě. Myslete na to, že je to jeho děvče – a patří do jeho života. Jaký si sám ten život udělá, takový ho bude mít. Vy mu můžete maximálně poskytnout dobře míněné rady, ale není nikde psáno, že se jimi skutečně bude řídit (i ve vztahu ke své partnerce) – zvlášť, je – li hodně zamilovaný. Jinak jejich soužití patrně moc neovlivníte.
Snažte se (jestliže potomkova známost bude mít delší trvání) s jeho přítelkyní vycházet po dobrém, byť se Vám ona například nebude dvakrát zamlouvat. Oba dva to jistě ocení a jednou Vám to vrátí.
Přeji Vám i synovi hodně štěstí.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..