Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pondělí 16.9.2019
svátek má Ludmila
zítra Naděžda

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

NEZNÁMÝ AUTOR
Počítač vám ušetří spoustu práce, kterou byste bez něj vůbec neměli.

Otázka č.290

Máte pravdu, nic se nemá uspěchat (však je také dobře známé a léty prověřené přísloví : „Pospíchej pomalu“).
První vážná láska je obvykle něco, nač budeme vzpomínat celý život. A záleží jen na nás, zda s nostalgickým úsměvem, nebo s odporem svědčícím o tom, že bychom uvedenou životní etapu nejraději vymazali ze své paměti. Proto se má vztah jaksepatří užívat a vychutnávat, a ne se jím trápit a stresovat.
Pokud Vám přítel řekl to, co řekl, svědčí to o jeho nepříliš kladných charakterových vlastnostech a také o tom, že si Vás asi moc neváží. Nad tím byste se měla opravdu vážně zamyslet: stojí Vám skutečně za to, abyste měla ráda takového člověka?
Možná se bojíte, že ho ztratíte, nebo máte příliš malé sebevědomí na to, abyste si našla někoho lepšího. Bohužel –náctiletý člověk příliš nepřemýšlí a většinou se vrhá do dobrodružství (i známostí) po hlavě. Až s přibývajícím věkem přijde na fakt, že v mládí byl poněkud nerozumný a často dělal věci, které si jeho partner přál, bez ohledu na to, jak se sám cítil a zda s požadavky svého protějšku souhlasil.
Určitě nic nezkazíte tím, když dáte Vašemu příteli sbohem a najdete si někoho jiného. Vždyť Vám jistě také záleží na kvalitním vztahu, ne? (Ten, který nyní prožíváte, rozhodně dobrý není.)
Kromě toho se většinou stává, že když se dívky se svými prvními známostmi opravdu příliš brzy vyspí, tak bývají stejně rychle opouštěny, protože jejich vyvolený si vyhlédl zase jinou oběť. Jistě nechcete takto skončit…
Naučte se vážit sama sebe a nedělat (zvláště ve vztazích) věci, které po Vás žádají druzí, jen proto, že o ně stojí pouze oni. Měla byste je chtít především Vy sama. Pamatujte si to. Až budete starší, jistě tuto starou pravdu plně pochopíte a uznáte.
Přeji hodně štěstí.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..