Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 3.8.2020
svátek má Miluše
zítra Dominik

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Maurois André
Štěstí je mozaika složená z nepatrných malých radostí.

Otázka č.281

Rozchod je velice stresující záležitost. Často člověka hodně poznamená a někdy trvá opravdu dlouho, než se s ním dotyčný (zvláště ten, který je upouštěn) vyrovná. Skutečnost, že má ex – partner svůj bývalý protějšek stále rád, i když ten se s ním rozejde, není výjimkou.
Záleží však především na Vaší (teď už minulé) přítelkyni, zda se k Vám bude chtít vrátit. Jestliže je o konci vztahu pevně přesvědčená, asi to příliš nezměníte, protože ženy bývají nezřídka velmi tvrdohlavé.
Se záchranou spolužití už vůbec nepočítejte v případě, je – li důvodem dívčina rozchodu s Vámi její nová známost (což patrně dříve či později zjistíte). A myslete i na to, že i kdyby se podařilo vztah obnovit, už nikdy nebude jako dřív a riziko dalšího krachu je mnohem větší (metaforické přirovnání ke slepovanému hrnečku je zde na místě).
Určitě by bylo pro Vás lepší, kdybyste si řekl, že „pro jedno kvítí slunce nesvítí“ a po nějaké době začal hledat novou známost – třeba se Vám i sama připlete do cesty. Také vezměte v úvahu přirozenou lidskou hrdost a příliš se zbytečně neponižujte dožadováním návratu své bývalky. Chápu, že teď na nějakou další lásku vůbec nemáte myšlenky, ale pamatujte, že čas je nejlepší lékař a zhojí všechny rány, byť jsou sebevětší.
Věnujte se s nemalou intenzitou své práci a hlavně koníčkům, stýkejte se s kamarády – to vše by Vám mělo pomoci snáze překonat nynější nelehké období. Snažte se z právě skončeného vztahu poučit, uvědomte si, co jste udělal špatně a uvidíte, že budoucí partnerství bude mnohem lepší. Ale jinak se dívejte vždy dopředu a ne zpátky (což je jedno z pravidel úspěšného života).
Láska často přijde tehdy, když jí nejméně čekáme a není proto důvod, proč byste i Vy zase neměl být šťastný.
Držím palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..