Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 3.8.2020
svátek má Miluše
zítra Dominik

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

LEV NIKOLAJEVIČ TOLSTOJ
Radost z konání dobra je jediným opravdovým štěstím.

Otázka č.276

Ano. Velká část z nás žen opravdu v období dospívání milovala svého učitele, profesora či mistra. Ani Vy tedy nejste žádná výjimka.
Tito muži -náctiletým dívkám obvykle imponují svými znalostmi, rozhledem, popřípadě tělesným vzhledem nebo prostě jenom tím, že je vidí každý den ve škole. Od vrstevníků mladých děvčat se liší hlavně svou poněkud větší „zralostí“ a také určitými dovednostmi a zkušenostmi.
Nyní Vám jistě připadá, že se kvůli své platonické lásce jenom trápíte, ale až budete mnohem starší, určitě na ní budete vzpomínat s úsměvem.
Milostné city k pedagogům prostě už tak nějak patří k věku teenagerů a možná byste se divila, kolik dívek z vaší třídy prožívá podobný stav. Je však přece jen více žádoucí soustředit se na učení (než na okolní záležitosti) – jednou to jistě oceníte. A taktéž se vyplatí nedávat svou náklonnost příliš najevo – ne kvůli profesorovi, ale spíše kvůli spolužákům. Je známo, že mladí lidé (zvláště slečny) umějí být v tomto směru velmi zlí, závistiví a nepřejícní. Většinou tak maskují svou vlastní zranitelnost a nedostatečnost.
Pokud chcete svůj idol upoutat (o což se pokouší většina zamilovaných), snažte se tak činit spíš pozitivním způsobem (zejména výbornými studijními výsledky). Nečekejte však, že on Vaše city opětuje, protože to dost dobře nemůže. Představte si, že by měl mít rád všechny studentky, které ho milují – ani toto prostě není možné.
Jste ještě mladá a časem jistě potkáte někoho, kdo nebude jen Vaší nešťastnou láskou. Ale nechtějte to uspěchat. Zatím si užívejte své relativně bezstarostné mládí, neboť tato životní etapa trvá bohužel příliš krátce.
Přeji Vám hodně štěstí a studijních úspěchů.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..