Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 19.10.2019
svátek má Michaela
zítra Vendelín

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

INGRID BERGMANOVÁ
Štěstí v manželství záleží na dobrém zdraví a špatné paměti.

Otázka č.254

Se svou zálibou rozhodně nejste sama. Ba co víc: podle posledního průzkumu jedné naší společnosti celých 80 % dotázaných přiznalo slabost pro horoskopy a polovina z těchto lidí jim dokonce věří. Jsou mezi námi i tací, kteří předpovědi astrologů sledují každý den a nemálo osob také připouští, že jim horoskopy ovlivňují život.
A stejné je to i s kartářkami.
Tyto profese jsou velice žádané, zvláště v obdobích okolo přelomů roků, kdy jsou lidé nejvíce zvědaví na to, co je čeká. Rozhodně jim tedy nehrozí úpadek živnosti a nezájem obyvatelstva.
Bohužel skutečně dobrých astrologů i kartářek je u nás poskrovnu a většinou mají diáře nabité nadlouho dopředu. A také si za své služby účtují nemalé sumy, takže byste měla skutečně pečlivě zvážit, zda si můžete dovolit se k nim vypravit. Pokud si příliš „vyskakovat“ nemůžete, asi je opravdu lepší nechat se budoucností překvapit a sezení u vědmy či hvězdáře si odpustit. Jestliže se tohoto potěšení ale skutečně nehodláte vzdát, vezměte v úvahu také doporučení přátel a známých, protože pověst a úspěšnost věštkyň se mezi lidmi poměrně rychle rozšíří.
Pokud jste například četla v různých časopisech a novinách více horoskopů na určité dané období, jistě jste si všimla, že každý z nich říká něco jiného a nezřídka si vzájemně odporují, takže je skutečně těžké brát je příliš vážně.
A totéž platí i o kartářkách – každá by Vám patrně předpověděla něco jiného.
Takže shrnuto a podtrženo: pokud si návštěvu u kartářky můžete dovolit bez obav o svůj rozpočet, tak proč ne – jsou to Vaše peníze a Váš čas. Neberte jí ale smrtelně vážně, nechoďte k ní příliš často a vyberte si vždy tu samou.
Jako ve všem, i tady platí, že chybami se člověk učí. Pokud tedy jednou naletíte a nějaký šarlatán Vám sdělí věci, které se nesplní ani v nejmenším, příště už si dáte určitě pozor a kontakt si dobře rozmyslíte.
V životě byste se však měla spíš spoléhat sama na sebe (a na svoje schopnosti) než na to, co Vám kdo řekne a předpoví. Je to určitě spolehlivější. Až budete starší, jistě to uznáte osobně.
A pokud jde o Vaši matku, tak jí můžete říci, že každý dospělý člověk má právo mít svoje záliby a koníčky, jaké uzná za vhodné (pokud nejsou zrovna v rozporu se zákonem nebo příliš neobtěžují okolí). Ona sama má jistě také své zájmy, do kterých jí nemluvíte.
Přeji Vám v životě hodně štěstí.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..