Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 19.10.2019
svátek má Michaela
zítra Vendelín

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

GIOVANNI GIACOMO CASANOVA
Zamilovanost se pozná nejen podle toho, že jeden nepoznává nedostatky na druhém, ale že i sám sebe nepoznává.

Otázka č.231

Nejprve si ujasněme, kdo je „hodná holka“ a kdo „potvora“:
„Hodné holky“ jsou z velké většiny dobré hospodyňky, jejichž hlavním posláním je starat se o manželovo (a rodinné) blaho a spokojenost. Umějí obvykle dobře vycházet s penězi a na sebe zase až tak moc nemyslí. Nemají příliš velké sebevědomí a na svých partnerech jsou často (ač si to moc neuvědomují) závislé citově i finančně.
„Potvory“ pečují především samy o sebe (což umí velice dobře). Vědí, že muži mají rádi hlavně dobré milenky a podle toho se chovají – jsou přítulné, ale nezávislé. Nevnucují se, poskytují protějškům dostatek volnosti. Nedělají, co samy nechtějí (a zhusta mají také dostatek prostředků – nebo někoho – na to, aby si to, co nechtějí samy dělat, mohly zajistit jinak).
Pravdou je, že závislost „hodných holek“ mnohé mladší muže poněkud unavuje a odrazuje, takže se jich dříve či později chtějí zbavit (a zvlášť, když mají paralelní vztah s jinou). Pánové totiž nemají v oblibě, když se jim ženy příliš věší na krk, jsou stále po ruce a ve všem se jim přizpůsobují (často na úkor sebe sama). Muži jsou hlavně lovci a proto se jim líbí ženy, které mají (alespoň občas) tendence jim unikat, aby je mohli uhánět. A chtějí mít partnerky co nejkrásnější a nejlepší, které nikdo jiný nemá.
Některé ženy to ví a podle toho se zařizují. Zejména „potvory“ jsou velice sebejisté a oproti „hodným holkám“ nemají ani trochu výčitky svědomí, proto jim také často přebírají jejich manžely.
Přesto nezoufejte. Faktem je totiž také to, že i „potvory“ se jednou znelíbí, protože tato stvoření vyhovují hlavně mužům mladším nebo maximálně v období „druhé mízy“. Pánové starší a staří umějí ocenit spíše ty „hodné holky“, byť to na první pohled tak nevypadá. Většinou tito muži (důchodového věku) mají jednu takovou doma a obvykle by jí nevyměnili za nic na světě. Chtějí totiž mít svůj klid a také zdraví už jim neslouží tolik, jako zamlada, takže uznávají, jestliže se o ně partnerka umí postarat.
Shrnuto a podtrženo: „potvory“ se uplatní spíš v mladším věku, kdežto později dojde na „hodné holky“.
Můžete si tedy sama zvolit (nepíšete, kolik Vám je let), kterou z nich chcete být. Asi nejlepší by však bylo mít v sobě něco z obou dvou a přizpůsobit se konkrétní dané skutečnosti.
Přeji Vám hodně zdaru.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..