Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 19.10.2019
svátek má Michaela
zítra Vendelín

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARCUS TULLIUS CICERO
Poutem společnosti je rozum a řeč.

Otázka č.206


Volba, zda se manžel vrátí, či ne, je jenom na něm. Vy jí příliš ovlivnit nemůžete, byť se o to jistě budete snažit.
Udělala jste velkou chybu (to už určitě víte), tak teď za ní musíte zaplatit – to bohužel jinak nejde. Jenom omluva a pozdní lítost to asi nespraví. Muži obecně jsou velice citliví na skutečnost, že je jim manželka nevěrná – mnohem více než ženy. A když jí při tom ještě přistihnou, jejich mužská ješitnost utrpí obrovskou újmu, ze které se jen tak nevzpamatují. Prokázaná nevěra pro ně často bývá důvodem k rozvodu.
Můžete se pokusit s mužem setkat a vysvětlit mu, jak moc Vás Vaše jednání mrzí. Ale nikde není psáno, že budete mít úspěch.
Navíc nepíšete, kam vlastně manžel odešel. Víte to ? Co když Vám chce vše oplatit a našel si nějakou milenku ? Potom byste se ho sice mohla dočkat, ale až po dost dlouhé době (poté, co by ho milenecký poměr omrzel).
Zkuste, zatímco protějšek doma nemáte, na sobě zapracovat. Nejen vizuálně, ale hlavně přemýšlejte nad sebou a svým životem. I tak ho možná časem přesvědčíte (nikoli jenom verbálně), že si jeho návrat skutečně zasloužíte. Chce to ale velkou trpělivost, vytrvalost a také jisté sebezapření.
Pokud Váš partner milenku nemá, existuje jistá pravděpodobnost, že se Vám vrátí o něco dříve. Ale už to nebude on, jak ho znáte. Pak vaše soužití již nikdy nepoplyne tak, jako za starých časů. A také riskujete, že Vám při každé vhodné i nevhodné příležitosti bude Váš prohřešek připomínat. Ustojíte jeho výčitky ?
Nechte ho, ať se rozhodne sám. Je to přece dospělý a zajisté rozumný člověk.
A pamatujte, že na každé trápení je nejlepším lékem dostatek času. Nechtějte proto všechno hned.
Přeji Vám hodně zdaru.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..