Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 19.10.2019
svátek má Michaela
zítra Vendelín

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

LAËRTIOS DIOGENÉS
Závistníkům se nejlépe pomstíš, budeš-li den ode dne lepší.

Otázka č.201

Bylo by velkým omylem myslet si, že narození dítěte je událost, která vaše soužití automaticky změní k lepšímu. Ba právě naopak : jestliže je vztah rozhádaný, pak s největší pravděpodobností konflikty mezi vámi ještě prohloubí. Měla byste proto pečlivě zvážit, zda s partnerem zůstanete. Při troše oboustranné dobré vůle ale lze nynější krizi překonat, hlavně velkou trpělivostí a nalézáním kompromisů v soužití. Dítě si totiž opravdu nezaslouží příchod do konfliktního a napjatého prostředí.
Co nejdříve partnera s Vaším těhotenstvím seznamte, jeho (nikoli první ukvapená) reakce by měla mít také vliv na Vaše rozhodování. Chcete s ním vůbec být ? Můžete se na něho ve všem spolehnout ? Je schopný se o Vás a o dítě postarat ? – To jsou (samozřejmě mimo jiných) otázky, na které hledejte odpověď především.
Pět let společného života zase není tak krátká doba, abyste svůj protějšek dost dobře nepoznala a neměla alespoň nějakou představu o tom, co od něho můžete čekat. Těžko ho změníte, ale můžete se třeba změnit sama – na to není nikdy pozdě.
Však nejdůležitější pro Vás bude být dobrou a spokojenou matkou, protože jen spokojená maminka má i spokojené dítě.
Jestli budete sama, nebo zůstanete s přítelem, si ale musíte rozhodnout sama. Je to jen Váš život – a brzy už i život Vašeho miminka. Myslete na to.
Držím Vám palce a věřím, že Vaše volba bude správná.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..