Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 19.10.2019
svátek má Michaela
zítra Vendelín

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

VLADIMÍR CLEMENTIS
Ovšem také tolerantnost má svoje meze, musí se udržet v kolejích lidských vztahů a nesmí narušit vlastní svět zásad.

Otázka č.192

Myslet si, že vaše manželství bude jako dřív, je značně naivní.
Každé soužití se postupem času mění a vyvíjí, to vaše navíc utrpělo velký šrám vztahem muže s milenkou. Buďte ráda, že to dopadlo takhle a že se manžel vrátil (takovému trendu dává za pravdu i statistika, která říká, že 8 z 10 nevěrných manželů se dříve či později vrací zpátky k původní rodině).
Pro pohodu ve vašem nynějším vztahu můžete udělat pouze to, že se nebudete k minulosti vracet a budete se dívat jenom dopředu. Pokud víte, proč si Váš muž milenku našel, je to pro Vás plus, abyste se příště pokusila podobné situaci zabránit. Jestli ale o příčině nemáte ani tušení, raději po ní nepátrejte. Jen byste se zbytečně nervovala. Rozhodně se manžela neptejte – je možné, že ani sám pořádně neví, proč si mimomanželský vztah začal.
Muži si nejčastěji hledají milenky pro zpestření svého (jinak celkem nudného) života, proto, že jim doma něco chybí. Anebo kvůli tomu, aby si dokázali, že jsou ještě stále „borci“.
Snažte se s partnerem komunikovat tak, jako kdyby se nic nestalo (byť je to pro Vás těžké), věnujte se společným aktivitám a pěstujte také své zájmy a koníčky (k tomu patří i péče o sebe sama). Nezapomeňte muže občas pochválit a dát mu najevo, že ho stále milujete a on je pro Vás ten jediný. Ale neomezujte ho a nevnucujte se mu, dopřejte mu jistou míru soukromí.
Jan tak si zajistíte, že manželství bude stále hezké a kvalitní. Ale s tím, že už nebude jako na začátku, se bohužel budete muset smířit.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..