Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 19.10.2019
svátek má Michaela
zítra Vendelín

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

KAREL ČAPEK
Kdyby nebylo žen, bylo by na světě velmi málo tajemství.

Otázka č.179

Vše nasvědčuje tomu, že Váš partner je velice lehkomyslný a nezodpovědný.
Život s takovým člověkem rozhodně není procházka růžovým sadem a měla byste pečlivě uvážit, zda v soužití setrváte i nadále. Dá se bohužel předpokládat, že stávající stav se bude stále zhoršovat, až bude (zejména pro Vás) neúnosný.
Bylo by zajímavé zjistit, z jakých poměrů Váš přítel pochází – zda v jeho případě „jablko nepadlo daleko od stromu“. V takovém případě je šance na jakoukoli změnu velmi malá.
Nepíšete, jak jste spolu dlouho. Jestliže se jedná o relativně krátký vztah, pak je možné, že Váš protějšek o společné budoucnosti dosud neuvažoval, nebo si jí s Vámi prostě neumí představit. Ale vzhledem k jeho založení se lze spíše domnívat, že chce životem jen tak proplouvat bez vážných závazků a odpovědnosti.
Obecně platí, že muži nemají úvahy o budoucnosti se svými partnerkami příliš rádi a pokud k nim nejsou vysloveně nuceni, raději se jim vyhýbají.
A navíc : když nemá Váš partner vztah k práci, těžko od něho můžete očekávat, že jednou zajistí prostředky na to, aby se o Vás (eventuelně o budoucí rodinu) mohl postarat.
Rozhodně spolu zatím nic velkého neplánujte. Nechte mu ještě trošku času a snažte se ho víc poznat. Pokud uvidíte, že to nikam nevede a přítel se tváří stále stejně (a o budoucnost nejeví zájem), raději vztah ukončete dřív, než bude pozdě. Jednou byste totiž mohla trpce litovat, že jste to neudělala.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..