Svátky

Dobré ráno,
dnes je neděle 20.10.2019
svátek má Vendelín
zítra Brigita

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

LUDWIG VAN BEETHOVEN
Je pošetilé chtít mít ihned, co se nám líbí

Otázka č.161

Představa dostat ztracenou partnerku zpět je pro Vás jistě velice lákavá, uvědomte si však, že takovýto obnovený vztah je jako slepovaný hrneček : už nikdy nebude jako dřív a neustále hrozí nebezpečí, že se definitivně rozsype. Jinými slovy : pokud se do vztahu vrátíte, po nějaké době znovu zabředne do starých kolejí a problémů, které se původně v soužití objevovaly.
Proto v životě platí přísloví, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky a také poučka, že bychom se měli dívat vždy dopředu a ne vracet se zpátky. A když, tak jedině abychom se poučili z chyb, které jsme udělali a v budoucnu už je neopakovali.
Obě dvě pravidla jsou lety prověřená a mnoho lidí se už přesvědčilo o jejich pravdivosti.
Uvědomte si, jaké problémy vedly k rozpadu vztahu a snažte se jich napříště vyvarovat.
Bude pro Vás tedy lepší, když si dáte nějaký čas pauzu a pak se poohlédnete po nové známosti. A budete se snažit, aby eventuální soužití bylo přínosnější a hezčí, než to předchozí. Určitě nebude problém vhodný protějšek najít, jen se o to nesnažte za každou cenu. Často láska přijde tehdy, když jí nejmíň čekáme.
Držím Vám palce.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..