Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 19.10.2019
svátek má Michaela
zítra Vendelín

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

DÉMOKRITOS Z ABDÉR
Lidé prchajíce před smrtí, běží za ní.

Otázka č.159

Obávám se, že Vy se moc bránit nemůžete, protože pomluvy a lži lze zastavit jen velice těžko, mnohdy vůbec ne.
Váš partner může však toho bývalého odkázat do patřičných mezí s tím, že jeho řeči nebude poslouchat, bude ho celkově ignorovat a postupem času se raději sám přesvědčí, jaká jste doopravdy. Chce to ale dostatek trpělivosti.
Bývalý přítel chce jen škodit a možná, že jeho postoje pramení z toho, že ho mrzí, že Vás ztratil a rád by Vás získal zpět. Nicméně intrikami toho rozhodně nedosáhne a toto jeho chování svědčí spíš o tom, že je to slaboch. A můžete být jedině ráda, že už spolu nejste.
Vy ani Váš současný protějšek si ho nevšímejte, nevěnujte mu ani sebemenší pozornost. Jakmile zjistí, že už ho neregistrujete, měl by přestat otravovat – protože pomluvám a scénám se daří jedině tehdy, když mají obecenstvo.
Nenechte si otrávit život, věnujte se svému nynějšímu partnerovi a dokažte mu, že na nějakých řečech není ani zrnko pravdy. Jistě Vaši péči a starostlivost ocení.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..