Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 19.10.2019
svátek má Michaela
zítra Vendelín

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Ernest Hemingway
Když píšu knihu nebo povídku, začnu psát každé ráno co nejdříve po rozednění. Nikdo mě neruší, je chladno a psaní mě zahřeje.

Otázka č.147


Vaše rozpoložení je skutečně poněkud výjimečné, nikde ale není psáno, že vydrží věčně.
Osamělí muži to mají v životě mnohem složitější. Dnes už je vědecky dokázáno, že bývají mnohem méně spokojení a že obvykle mají poněkud větší sklony k nemocem, než jejich zadaní kolegové, proto se dožívají nižšího věku.
Některým z nich jejich stávající stav skutečně i vyhovuje, protože nemusí za nikoho zodpovídat a spoléhají se pouze sami na sebe. Také si nemusejí příliš lámat hlavu s věrností a většinou volí krátkodobé známosti, které nejsou založené na pevných hodnotách.
Osamění a život bez stálé partnerky jim však není příjemný dlouhodobě, zvláště pokud jsou ještě relativně mladí. Časem zatouží po spřízněné duši a pohodlí domácího servisu.
Jiná situace bývá u vdovců – to jsou většinou už starší muži. Ale svou samotu snášejí mnohem hůře, než muži mladšího věku. Většinou bývají už nějak nemocní, proto hledají někoho, kdo by se o ně staral. Často i tito pánové své štěstí nacházejí, protože podle celosvětového trendu je i u nás méně mužů, než žen ( a což teprve starších mužů ), takže i pro tyto jedince se časem nějaká partnerka najde.
Takže pokud to shrneme, tak muži nevydrží žít bez partnerky příliš dlouho. Je dost pravděpodobné,že i ve Vašem případě se časem najde žena, se kterou budete chtít sdílet svůj život.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..