Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je sobota 19.10.2019
svátek má Michaela
zítra Vendelín

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

BOŽENA BENEŠOVÁ
Lásku může zabít zvolna jen ten, komu jsme ji dali. 

Otázka č.143

Je známo, že muži a ženy vnímají svět jinýma očima.
Muži vidí vše prostorově, kdežto ženy zase v širším kontextu. Muže zajímají výsledky, cíle, postavení, moc, souboj s konkurencí, baví je úspěšně se dostávat věcem na kloub.
Ženy se zaměřují na komunikaci, spolupráci, lásku, účast a vzájemné vztahy.
Chlapci mají rádi věci, kdežto dívky lidi. Ženy touží po vztazích a spolupráci, chlapci zase po moci a postavení.
Ženy si cení vztahů, muži práce. Je – li žena nespokojená ve svých osobních vztazích, nemůže se soustředit na práci. Ale je – li muž nespokojený v práci, nemůže se soustředit na vztahy.
Muži nemají rádi kritiku a neradi se mýlí – to snášejí velmi špatně, protože se pak považují za neúspěšné. Ženám tyto věci sice také vadí, ale zdaleka ne tolik.
Muži skrývají své city – mají to geneticky zakódováno. Jejich geny jim přikazují, aby byli stateční a nedávali najevo žádnou slabost. Muž prostě drží své citové stavy na uzdě. Dát je najevo znamená pro muže prohru – a to nechce. Nikdy.
Odlišné vnímání mužů a žen je prostě dané stavbou a vývojem jejich mozků. O tom bychom se více dověděli od odborníků z řad neurologů, v naší poradně na to není prostor.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..