Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 19.10.2019
svátek má Michaela
zítra Vendelín

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JAKUB ARBES
Jen ten v pravdě žije, kdo život zasvětí snaze a práci.

Otázka č.138

Máte pravdu, z toho by mohl být problém a dokonce dost podstatný. Až takový, že by Vám časem přerostl přes hlavu.
Zkušenosti ukazují, že je lepší hned zpočátku z takového vztahu vycouvat, dokud je čas a bolí to co nejméně.
Váš partner určitě nezůstane jen u jedné skleničky, postupem doby se bude jeho potřeba pít zvětšovat a zvětšovat, až skončí jako alkoholik. A od těch radši dál. Jistě sama víte, čeho všeho jsou schopni : od nepořádku doma a neplnění daných slibů až po propití veškerých financí a ztrátu vlastní důstojnosti.
Jistě uvažujete o tom, že jednou budete mít děti. Ne však s tímto pánem – protože z otce alkoholika by určitě neměly dobrý příklad.
Můžete zjistit, proč pije : jestli má nějaké problémy, nebo mu to prostě chutná, případně si tak krátí volný čas. Ale příliš Vám to nepomůže. Protože životní zádrhele řeší chlapi nejraději sami. Jestli mu to „jenom“ chutná, tak je na nejlepší cestě k závislosti a pokud si tak krátí chvíle volna, je to vůbec ten nejhorší případ, protože toho volna bude chtít mít čím dál víc.
Alkoholika nelze předělat a už vůbec nepočítejte s tím, že z lásky k Vám s pitím přestane
( možná pouze na krátkou dobu ). Notorického pijana lze jedině léčit, bohužel velká většina se zbavit své závislosti dobrovolně nepůjde.
Asi jsem Vám to vykreslila dost černě, ale chci Vás jen varovat. Konečné rozhodnutí je jen a jen na Vás.
Znám totiž podobné případy ze svého blízkého okolí a je na ně dost odstrašující pohled. Všichni však začínali zcela nevinně : jen u jedné skleničky. Postupně se jim podařilo zničit všechno, co měli ( včetně svého života a životů svých blízkých ) a nyní jsou z nich jenom opovrženíhodné trosky.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..