Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 19.10.2019
svátek má Michaela
zítra Vendelín

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

HEINRICH HEINE
Neříkám, že ženy nemají charakter, spíš mají každý den jiný.

Otázka č.131

Nikde není psáno, že Vámi popisovaný stav vydrží věčně. Zvlášť dnes, v době krize.
Je však pravda, že muži obecně mají zakódováno považovat se za živitele rodiny ( tedy i vydělat víc peněz ) a pokud tomu tak není, jejich ego se povážlivě zmenšuje. Samozřejmě jsou i výjimky, kterým vyšší výdělek ženy vyhovuje – takoví pánové ale mají v sobě něco patologického a spíš je lepší se jim vyhnout.
Dejte svému muži najevo, že si ho vážíte i pro jiné kvality než ty finanční. Třeba je manuálně zručný a umí leccos opravit, nebo je z vás dvou ten rozhodnější, případně vždy drží slovo a lze se na něj ve všem spolehnout. Prostě že je pro Vás ten pravý a jediný i bez více peněz.
Snažte se mu tak zvýšit sebevědomí. V případě, že má nižší vzdělání než Vy, zkuste zvážit možnost, zda by si jej nedoplnil – i tak lze sebeúctu posílit.
Jistě sama přijdete na mnoho kladných stránek, které má Váš muž. Bohužel je ale také možné, že žádné velké pozitivum na svém protějšku nenajdete a budete se stále hádat, až váš vztah úplně zkrachuje. V tom případě nebudete mít čeho litovat a bude lépe, když si časem najdete někoho jiného.
To je však příliš pesimistická verze. Já Vám přeji tu lepší možnost a držím Vám palce.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..